دنبال کن

زیبا پرتویی

گرافیست


مصرف یک دوره کامل ازیترومایسین و جوشانده ی بارهنگ، دمنوش ختمی، جوشانده ی عناب هر 6 ساعت امتحان کنید و خیسانده ی پنیرک در آب سرد به مدت 5 دقیقه و مصرف اویشن و داروهای گرم مثل زوفا و سیاه دانه توصیه... (مشاهده کامل پاسخ)


بهبود تجربه کاربری، درک بهتر از سلسله مراتب صفحات سایت، درک موقعیت کنونی کاربر در سایت، کاهش نرخ خروج از سایت، افزایش زمان ماندگاری کاربر در... (مشاهده کامل پاسخ)


دیجیتال مارکتینگ نوعی از بازاریابی است که در محیط اینترنت – مانند وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های موبایلی، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و مانند این‌ها – انجام می‌شود. با توجه به اینکه حضور مردم در این نوع محیط بسیار پررنگ شده و تقریباً می‌توان گفت همه مردم ساعت‌هایی از شبانه‌روز را صرف وب گردی یا کار با اپلیکیشن‌های موبایلی و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند، یکی از بهترین محیط‌ها برای بازاریابی و جذب مشتری همین محیط دیجیتال... (مشاهده کامل پاسخ)


خیر با توجه به تغییر علائم بیماری کووید 19، تنها اندازه گیری دمای بدن معیار خوبی برای تشخیص به موقع کرونا نیست.... (مشاهده کامل پاسخ)


معیاری برای تشخیص میزان اهمیت صفحات وب‌سایت است که به صورت عددی بین 1 تا 10 نمایش داده می‌شود. البته سال‌هاست این امتیاز دیگر در صفحات وب نمایش داده نمی‌شود، ولی اخیرا یکی از مدیران گوگل اعلام کرده است که هر وقت بخواهند به این امتیاز دسترسی دارند. در واقع این الگوریتم اهمیت ویژه‌ای برای سئوی خارجی قائل است و معتقد است اگر صفحه‌ای در وب‌سایتی اهمیت زیادی داشته باشد، لینک‌های زیادی از بیرون دریافت... (مشاهده کامل پاسخ)


همان‌طور که مجموعه اقداماتی را انجام می‌دهید تا مقالات شما برای موتورهای جستجو بهینه شوند و رتبه بهتری بگیرند، به اقدامات و روش‌هایی که برای بهینه سازی ویدیو در موتورهای جستجو انجام می‌شود، سئوی ویدیو گفته... (مشاهده کامل پاسخ)


 معمولا دو قالب mp4 و webm بیشترین کاربرد را دارند؛ چراکه می‌توانید فایل‌های باکیفیت ولی با حجم کم را آپلود کنید. البته بیشترین مصرف مربوط به فرمت mp4 است، چون فرمت webm مانند فرمت webp در عکس‌ها، فعلا فقط توسط کروم و فایرفاکس پشتیبانی... (مشاهده کامل پاسخ)


در نوع آنلاین دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی در محیط دیجیتالی وابسته به اینترنت انجام می‌شود. از همین رو به این نوع بازاریابی، اینترنت مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی هم... (مشاهده کامل پاسخ)


امکان اندازه‌گیری دقیق نتایج، امکان تعامل دو طرفه، قابلیت به اشتراک گذاری محتوا، امکان انتخاب توسط مشتری، قابلیت هدفمندسازی بر اساس پرسونای مشتری، در دیجیتال مارکتینگ اولویت با مشتری است، هزینه‌های پایین‌تر، بازدهی... (مشاهده کامل پاسخ)